5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4885
Diverse grafiek, 17e t/m 19e eeuw
[2dzn.]
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220
Hamerprijs:
€ 220