7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4546
update-catalogue
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)

Paltrokmolen in de Zaanstreek

doek,gesign. r.o., 42 x 61 cm.

[1]

Taxatie: € 700 - € 900
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400

outbid-warning
Overboden