7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)
Paltrokmolen in de Zaanstreek
doek,gesign. r.o., 42 x 61 cm.
Taxatie: € 700 - € 900
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400
Overboden