5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Vier diverse schilderijlijsten, 19e/20e eeuw
binnenmaat 86 x 59, 63 x 48, 71 x 51, 78 x 40 cm.
Taxatie: € 0 - € 0
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180