Catalogusnummer: 5025
Peer Veneman (geb. 1952)

Zonder titel. Uit de collectie Otto Schaap. Herkomst: Galerie Onrust, Amsterdam

bronzen sculptuur, 2/3, gesign. PV '89, 43 x 20 x 31 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525

Hamerprijs: € 525