14e zitting - Vrijdag 20 november 14.00 uur: - Chinees porselein vervolg
China, opengewerkt gestoken houten sierpaneel, ca. 1900
met planten en diermotieven. Met resten van vergulding.
Hierbij twee kleinere panelen.
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 250
Hamerprijs: € 250