14e zitting - Vrijdag 20 november 14.00 uur: 4000-4138 - Aziatica (Japan, w.o. houtsneden)
Japan, set van drie Satsuma vazen, Meiji periode,
met decor van vele heiligen op verguld fond. Alle gesigneerd
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280