14e zitting - Vrijdag 20 november 14.00 uur: 4000-4138 - Aziatica (Japan, w.o. houtsneden)
Catalogusnummer: 3126
Japan, paar Satuma balustervazen en koro, Meiji periode,

met fijn geschilderd decor van vele figuren en vakwerk met vergulde motieven. Alle gesigneerd

h 13 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240