14e zitting - Vrijdag 20 november 14.00 uur: 4000-4138 - Aziatica (Japan, w.o. houtsneden)
Japan, paar Satuma balustervazen en koro, Meiji periode,
met fijn geschilderd decor van vele figuren en vakwerk met vergulde motieven. Alle gesigneerd
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240