14e zitting - Vrijdag 20 november 14.00 uur: 4000-4138 - Aziatica (Japan, w.o. houtsneden)
Japan, miniatuur baluster vaas, Satsuma, Meiji periode, 19e eeuw,
met fijn geschilderd decor van vele figuren in landschap. Hierbij een miniatuur koro met decoratie in twee vakken van rode bladeren op een blauw fond. Beide gesigneerd.
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200