3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4587
Evert Jan Ligtelijn (1893-1975)
Gezicht op een baai
doek,
25 x 30 cm.
gesign. l.o.,
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30
Hamerprijs:
€ 30