3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4588
Albert Regagnon (1874-1961)

Erf met kippen / Parkgezicht / Berglandschap

driemaal board, samen ingelijst,

driemaal 44 x 33 cm.

gesign. l.o., verso etiketten met datering 1928 en 1929

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100