3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Albert Regagnon (1874-1961)
Erf met kippen / Parkgezicht / Berglandschap
driemaal board, samen ingelijst,
gesign. l.o., verso etiketten met datering 1928 en 1929
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100