3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4589
Theo Goedvriend (1879-1969)

Vissen

board,

41 x 36 cm.

gesign. l.o.,

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100