3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4589
Theo Goedvriend (1879-1969)
Vissen
board,
41 x 36 cm.
gesign. l.o.,
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Hamerprijs:
€ 100