3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4590
Isaac Israels (1865-1935)
Staand meisje
houtskool en pastel
34 x 23 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800
Hamerprijs:
€ 800