3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4590
Isaac Israels (1865-1935)

Staand meisje

houtskool en pastel

34 x 23 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800

Hamerprijs: € 800