3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4591
Evert Jan Ligtelijn (1893-1975)
Gezicht op de Vecht
paneel
25 x 35 cm.
gesign. l.o.
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120
Hamerprijs:
€ 120