3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4591
Evert Jan Ligtelijn (1893-1975)

Gezicht op de Vecht

paneel

25 x 35 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120