3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4593
Cornelis Raaphorst (1875-1954)

Vier spelende kittens

45 x 55 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 2.200 - € 2.600
Huidig bod: € 2.200
Hamerprijs: € 2.200

Hamerprijs: € 2.200