3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4593
Cornelis Raaphorst (1875-1954)
Vier spelende kittens
45 x 55 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 2.200 - € 2.600
Huidig bod: € 2.200
Hamerprijs: € 2.200
Hamerprijs:
€ 2.200