11e zitting - Woensdag 18 november 13.00 uur: 1700-1831 - Europees porselein, aardewerk en glas
Engeland, Staffordshire, een paar en een enkel aardewerken model van een poedel, laat 19e eeuw,
het paar met een mandje in de bek (chipje en haarlijnen)
Taxatie: € 0 - € 0
Huidig bod: € 10
Hamerprijs: € 10