11e zitting - Woensdag 18 november 13.00 uur: 1700-1831 - Europees porselein, aardewerk en glas
Catalogusnummer: 2576
Engeland, Staffordshire, een paar en een enkel aardewerken model van een poedel, laat 19e eeuw,

het paar met een mandje in de bek (chipje en haarlijnen)

h. 10,4 / 15 cm

Taxatie: € 0 - € 0
Huidig bod: € 10
Hamerprijs: € 10

Hamerprijs: € 10