1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
99844203
Catalogusnummer: 4924
Franse school, 20e eeuw

Figuren bij een café aan de kust

aquarel

7 x 14 cm.

Taxatie: € 50 - 80
Hamerprijs: € 460

Hamerprijs: € 460