1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Burchard Theodoor Paets (1872-1938)
Gezicht op een dorp. Hierbij gouache door Tom Slager, Spaans landschap.
gesign. r.o., en gouache, 16 x 23 cm.
Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80