Catalogue number: 2530H
Delft, blauw-wit aardewerk bord en polychroom aardewerk kom, 18e eeuw,

met florale motieven (beide met restauraties en beschadigingen)

diam. 27,5-34 cm

Estimate: € 80 - € 120
Current bid: € 70
Hammer Price: € 70

Hammer price: € 70