Catalogue number: 2530I
Delft, blauw-wit aardewerk vaasje en witte aardewerk vaas, 18e eeuw,

(blauw-wit vaasje met randchip, beide met randschilfers)

h. 16-22 cm

Estimate: € 200 - € 300
Current bid: € 675
Hammer Price: € 675

Hammer price: € 675