Delft, blauw-wit aardewerk vaasje en witte aardewerk vaas, 18e eeuw,
(blauw-wit vaasje met randchip, beide met randschilfers)
Estimate: € 200 - € 300
Current bid: € 675
Hammer Price: € 675