13e zitting - Vrijdag 20 november 10.00 uur: 2800-3318 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 2962
China, vier aubergine en turquoise geglazuurde boeddhistische leeuwen, late Ming-dynastie en later,

bestaande uit een turquoise en aubergine geglazuurde leeuw met pup, een turquoise leeuw met bal en een paar kleinere leeuwen (haarlijnen, krasjes), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

h. 7 - 15 cm

[4]

China, four aubergine and turquoise glazed buddhist lions, late Ming dynasty and later, comprising a turquoise and aubergine glazed lion with pup, a turquoise lion with ball and a pair of small lions (hairline, scratches), provenance: Collection Cserno, Amsterdam

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60