13e zitting - Vrijdag 20 november 10.00 uur: 2800-3318 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 2963
China, poederblauw geglazuurde plaque, 18e /19e eeuw,

verguld met decoratie van vogel op bloesemtak, in een later houten frame (frame beschadigd, vergulding vervaagd), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam

w. 24 cm (plaque)

China, powder blue glazed plaque, 18th/19th century, gilt with a bird perched on a flowering branch, in a leter wooden frame (frame damaged, gilt faded), provenance: Collection Cserno, Amsterdam condition: loose in frame; rubbing to gilt; some surface scratches; areas of discouloration around gilt; frame with some cracks

Taxatie: € 160 - € 200
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340