13e zitting - Vrijdag 20 november 10.00 uur: 2800-3318 - Chinese porcelain
China, paar kleine famille rose vaasjes, 20e eeuw,
gedecoreerd met vogels in een bloementuin, met apocrief Qianlong merk (een met randchip), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
China, pair of small famille rose vases, 20th century, decorated with birds in a flower garden, with apocryphal Qianlong mark (one with rim chip), provenance: Collection Cserno, Amsterdam
Estimate: € 80 - € 100
Current bid: € 50
Hammer Price: € 50