13e zitting - Vrijdag 20 november 10.00 uur: 2800-3318 - Chinees porselein
China, famille rose balustervaas, 20e eeuw,
gedecoreerd met perziken en 'shou' symbolen (hals gerestaureerd)
China, famille rose baluster vase, 20th century, decorated with peach and 'shou' symbols (rim restored)
Taxatie: € 260 - € 360
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260