3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4572
Cor Noltee (1903-1967)
Twee wandelende dames langs een gracht
50 x 35 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 460
Hamerprijs: € 460
Hamerprijs:
€ 460