3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4572
Cor Noltee (1903-1967)

Twee wandelende dames langs een gracht

50 x 35 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 460
Hamerprijs: € 460

Hamerprijs: € 460