3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4571
Gerhard A.L. Morgenstjerne Munthe (1875-1927)

Vissersvrouwen bij een bomschuit op het strand van Katwijk

24 x 18,5 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340