3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4570
Cor Noltee (1903-1967)

Figuren op de Delftsevaart te Rotterdam

40 x 60 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 500 - € 700
Huidig bod: € 480
Hamerprijs: € 480

Hamerprijs: € 480