3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4569
Hendrik Willebrord Jansen (1855-1908)

Bomschuit op het strand bij Katwijk

doek,

58 x 41 cm.

gesign. l.o.,

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280