3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4567
Willy Sluiter (1873-1949)

Portret van een vissersvrouw

pastel,

39 x 31 cm.

gesign. l.b., 1913

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 350
Hamerprijs: € 350

Hamerprijs: € 350