3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4566
Willem Dooijewaard (1892-1980)

Zittende ballerina

houtskool en pastel,

57 x 41 cm.

gesign. r.o. en l.o.,

Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700

Hamerprijs: € 700