3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4565P
Franz Seraph von Lenbach (1836-1904)

Portret van Otto von Bismarck

potlood en houtskool

68 x 53 cm.

gesign. r.o., 1893

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500