3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4565
Théophile de Bock (1851-1904)
Molen aan de rand van een meer
houtskool en pastel
27 x 43 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160
Hamerprijs:
€ 160