3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4565
Théophile de Bock (1851-1904)

Molen aan de rand van een meer

houtskool en pastel

27 x 43 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160