3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4564
Frans Langeveld (1876-1939)
Gezicht op een dorp aan een rivier
20 x 45 cm.
gesign. l.o.
Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280
Hamerprijs:
€ 280