3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4562
Hendrik Johannes Haverman (1857-1928)
Moeder en kind
60 x 50 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 250
Hamerprijs: € 250
Hamerprijs:
€ 250