3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4559
Toegeschreven aan Elie Delaunay (1828-1891)
Portret van een dame
70 x 55 cm.
ongesigneerd
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400
Hamerprijs:
€ 400