3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4558A
Kees van Waning (1861-1929)

Visserschepen in de haven van Scheveningen

50 x 79 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280