3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4558
Kees van Waning (1861-1929)

Gezicht op de Prins Hendrikkade met links de Ronde Luthersche Kerk

78 x 96 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 650
Hamerprijs: € 650

Hamerprijs: € 650