3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Louis Apol (1850-1936)
Gezicht op een beek tussen bomen
Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands
Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000