3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4557
Louis Apol (1850-1936)

Gezicht op een beek tussen bomen

48 x 68 cm.

gesign. r.o.

Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000

Hamerprijs: € 1.000