3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4556
Carl Nys (1858-?)

Jonge vrouw met bloemenkrans

48 x 40 cm.

gesign. l.b.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340