3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4556
Carl Nys (1858-?)
Jonge vrouw met bloemenkrans
48 x 40 cm.
gesign. l.b.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340
Hamerprijs:
€ 340