3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4555
Charles Leickert (1816-1907)

Uitgestrekt winters landschap met figuren op een pad bij huizen en een molen

44 x 63 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 3.500 - € 4.000
Huidig bod: € 3.400
Hamerprijs: € 3.400

Hamerprijs: € 3.400