3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Johannes Akkeringa (1861-1942)
Herkomst: Kunsthandel A.H. Bies; Uit een particuliere collectie, Litt: J.E.H. Akkeringa, schilder van het onbezorgde leven, afb. p. 105, nr. 124.
Taxatie: € 3.000 - € 5.000
Huidig bod: € 3.200
Hamerprijs: € 3.200