3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4553
Joannes Cornelis Roelandse (1888-1978)

Gezicht van af het Leidsche Tolhek op de Rijnburgse Vliet

46 x 81 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400