3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4552
Olof August Andreas Jernberg (1855-1935)

Het strand van Katwijk

marouflé

niet ingelijst

gesign. l.o.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320