3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4551
Frances C. Fairman (1836-1923)

Vijf pekineesje bij Chinese antiquiteiten

87 x 112 cm.

gesign. r.o. 1908

Taxatie: € 2.000 - € 3.000
Huidig bod: € 2.300
Hamerprijs: € 2.300

Hamerprijs: € 2.300