3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4549
Frantz Charlet (1862-1928)
Interieur met Zeeuwse vrouw met baby
aquarel
60 x 42 cm.
l.o.
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420
Hamerprijs:
€ 420