3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4549
Frantz Charlet (1862-1928)

Interieur met Zeeuwse vrouw met baby

aquarel

60 x 42 cm.

l.o.

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420