3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4548
Louis van Soest (1867-1948)

Beek in winterlandschap

81 x 101 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800

Hamerprijs: € 800