3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4548
Louis van Soest (1867-1948)
Beek in winterlandschap
81 x 101 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800
Hamerprijs:
€ 800