3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4547
Willem Weissenbruch (1864-1941)

Polderlandschap

aquarel

31 x 53 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160