3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4547
Willem Weissenbruch (1864-1941)
Polderlandschap
aquarel
31 x 53 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160
Hamerprijs:
€ 160