3e zitting - Woensdag 26 juni 19.00 uur : 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4544
Willem Alexander Knip (1883-1967)

Boerenvrouw met koekenpan bij het vuur

45 x 35 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140