15e zitting - Maandag 26 april 13.00 uur: 1000-1352 - Pleet en galanteriën
Houten gestoken sculptuur van de aartsengel Michaël,
staande op een draak. Polychroom geschilderd.
Taxatie: € 250 - € 300
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280