15e zitting - Maandag 26 april 13.00 uur: 1000-1352 - Pleet en galanteriën
Houten gestoken sculptuur van een heilige staande op een sfeer,
met resten van polychromie. (hoofd afgebroken, beschadigingen).
Taxatie: € 220 - € 250
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220