5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4563
Jan van Herwijnen (1889-1965)

Landschap

doek, onduidelijk gesign. r.o., '23, herk.: Sotheby's Amsterdam, 07-03-2006, lot 303, 97 x 97 cm.

Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 1.600
Hamerprijs: € 1.600

Hamerprijs: € 1.600